Lefelé irányuló városi hegyikerékpárosok Kolumbiában Tesztelje a szentség korlátait

$config[ads_kvadrat] not found

Jean-Luc Alger & Edith Lefel - Iche manmam

Anonim

Manizales városában, Kolumbiában, a hegyikerékpárosok konglomerátuma, hogy nyilvánosan bemutassa cojonáit egy városi lefelé néző eseményen. A Red Bull természetesen részt vesz, mivel imádja a közönséges kiállítási rendezvényeket. Idén egy 25 éves Marcelo Gutierrez nevű szülővárosos motoros nyerte el a versenyt - 4 másodperccel. A versenyből a GoPro felvételképe az, amit elképzeltem, hogy lunaticus rémálomot alkot.

Ha valaha született egy kerékpáros, Gutierrez egy. 3 éves kora óta kerékpározik, 6 éves kora óta versenyez a BMX-szel, és 10 éves kortól lefelé bombázott. Szülővárosának előnye erős: most öt alkalommal nyert.

Ez kétségtelenül segít abban, hogy jól ismerje az utcákat. Azok a lovasok, akiknek ellenállnak, kétségtelenül gyakorolják a pályát, és tisztában vannak a kontúrjaival, de ez alig hasonlít az ugyanazon utcákon való tényleges felneveléssel.

Az Urban Downhill verseny merész, ijesztő Manizales utcáinak labirintusa. A kerékpárosok navigálnak a felháborító fordulatokon, körutazásokon kívül, és hatalmas lépcsősorozatokat rohannak le - és olyan gyorsan cselekszenek, amennyire emberi. (Eksztatikus lennék, ha egyszerűen alulra tenném élő; Meglátnék egy pszichiátert, ha Gutierrez 1:44-es idejében tenném le.)

A Gutierrez 2013-ban megnyerte a rangos Valparaíso Cerro Abajo versenyt, és 2014-ben a második helyezett lett.